Únor 2009

Emily a Zoey-fotky

26. února 2009 v 23:26 | Temperance |  Temperance Brennanová(Emily Deschanel)
Zdroj: http://sarasanders.blog.cz/

Padla na mě depka:-(

20. února 2009 v 21:44 | Temperance |  Moje kecy
Vím, že jsem tady dlouho nebyla a moc mě to mrzí, ale nebyla inspirace a ani nálada. Taky jsem byla v pondělí po třech týdnech ve škole(konečně) takže teď musím dohánět. Nemám na to sice po dnešku vůbec náladu, ale nic nenadělám.
Každopádně dnes se stalo něco co mě hodně vzalo. Dneska jsem zjistila, že jeden kluk od nás ze třídy odchází. Je to pro mě obrovský šok. Sice ho znám jenom půl roku, ale i tak....... Nedokážu si tu třídu bez něho vůbec představit. Je součástí duše té třídy a já mám už teď pocit, že to už nikdy nebude jako dřív.
Všechno se mi sype jak domeček z karet a já nechápu proč. Kde se stala chyba? A teď nevím jak dál. Jak se s tím mám vyrovnat? Nevím co dělat. Prostě nevím.........................
Doufám, že vy se máte líp a že si užijete prázdnin.

Vaše Temperance

Zachraňte pejska

6. února 2009 v 15:57 | Temperance |  Co se děje a nemělo by

Přímo z ulice vzal hladového psa, kterého následně uvázal na provaz v galerii a nazval ho "uměleckou" instalací. Nad něj umístil nápis "Eres Lo Que Lees" ("Jsi co čteš"), který provokativně vytvořil z krmení pro psy. On a návštěvníci výstavy pak bez jakýchkoliv emocí pozorovali psa, který po několika dnech zemřel hlady.

Proti jeho "dílu" se zvedla vlna odporu, fotografie vyhládlého psa v místnosti plné lidí obletěly celý svět. Hromadící se stížnosti však prestižní umělecké sdružení Visual Arts smetlo ze stolu. Rozhodlo, že se skutečně jedná o formu umění a nápad Vargase podpořilo.


( Navíc byl požádán, aby zopakoval exhibici v roce 2008 v Hondurasu! )

Lidé na celém světě proto podepisují petici, aby tento čin zastavili.

Umělec, který si říká Habacuc. Říkal jen, že se psa nikdo z přítomných nesnažil krmit, ani nezavolal policii.

Určitě si to zkopírujte na blog i bez zdroje! Je jedno odkuď to máte, ale důležité je že to máte na blogu. Ať i ostatní lidi se podepíší !!!!

P.S. I když tohodle pejska se nedalo už zachránit, můžeme zachránit ale další!

petice:zde