Seeley Booth-info

19. května 2008 v 17:15 | Temperance |  Seeley Booth(David Boreanaz)
Seeley Booth býval armádním ostřelovačem u Rangerů a nyní pracuje jako agent FBI. Často konzultuje své případy s Dr. Brennanovou a jejím týmem "Šprtů," jak je nazývá. Když přijde na řešení zločinů, má Booth naprosto jiný přístup než Tempe, přičemž preferuje lidštější a intuitivnější metody vyšetřování. Zatímco Booth shromažďuje informace, Tempe a její tým odhalují nedocenitelné poznatky o oběti. Booth však považuje jejich prostředky za příliš odlidštěné a doplňuje je o svou intuici a znalosti - což tvoří naprostý protiklad k tvrdému, objektivnímu a analytickému přístupu Brannanové.
Booth je prototypem tzv "amerického hocha" - nyní dospělého. Je světaznalý, lehce navazuje kontakty a to zejména s ženami (v kontrastu s vtipnými pokusy členů Tempina týmu o sblížení s opačným pohlavím).
I když Booth udržuje svůj osobní život v naprosté tajnosti a neplete ho do života pracovního, postupně na povrch začínají vyplouvat mnohé informace. Booth je věřící člověk (katolík) a skrze práci v FBI se snaží splatit svůj dluh vůči lidem, které zabil jako ostřelovač. Měl pletky s právničkou Tessou. Také má čtyřletého syna Parkera, z předchozího vztahu se ženou jménem Rebecca (nikdy se nevzali - ona ho odmítla). Jednou se Booth zmínil, že má bratra Jareda. Kdysi míval problémy s hráčskou závislostí, ale dostal se z toho.
Mezi ním a Tempe to zvláštně jiskří. Oba se vzájemně respektují, i přesto, že se vždy nechápou, což je přinejměnším základem romantického napětí v rámci jejich vztahu. Booth také zjevně žárlí na Tempina přítele Davida.
Booth jednou nechal Tempe zatknout za postřelení vraha, který ji chtěl upálit. I když nebyla odsouzena, fakt, že byla již jednou uvězněna za těžký zločin, znamená, že FBI jí nepovolí nosit zbraň.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Máte rádi Davida?

Ano
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama