Angela Montenegrová-info

19. května 2008 v 17:19 | Temperance |  Angela Montenegrová(Michaela Conlin)
Angela Montenegro není jedním ze šprtů. Je to umělkyně, volnomyšlenkářka a nespoutaná bytost. Spojuje své schopnosti s týmem při forenzní rekonstrukci obličeje obětí.
Je temperamentní a velmi inteligentní; vylepšuje a udržuje laboratorní 3-dimenzionální grafický simulační počítačový systém. I když je naprosto jinak sociálně založená než zbytek týmu, intelektuálně se velmi dobře všichni doplňují.
Angela je otevřená, přátelská a srdečná. Vypadá to, že na sebe vzala roli zdroje života týmu: spřátelila se s Tempe (oslovuje ji "drahoušku") a snaží se ji alespoň jednou za čas donutit, aby se šla pobavit; a také slouží jako poradce a "sociální kouč" Zacka. Její vztah s Jackem se zdá být pracovní, avšak ke konci 1.série se začínají pomalu sbližovat a zdá se, že se Jackovi líbí. Jsou vlastně jediní z týmu, kdo se alespoň trochu dají nazvat "normálními lidmi". Angela má slabost pro pohledného agenta Bootha, což je zřejmé pro každého, kdo je v dohledu či doslechu.
O její rodině toho víme velmi málo, ačkoliv bylo odhaleno, že je dcera Billyho Gibbonse ze ZZ Top. Kromě této informace a přehlídky mužských tváří a vtipných příhod z jejího milostného života se o ní příliš neví. Jednou se zmíní, že se provdala při ceremoniálu ohně a vody na Fidži. Není si jistá, zda je toto manželství platné a nemá sebemenší tušení, kde se její "manžel" v současné době nachází.
Angela je nejsofistikovanější postavou z celého týmu, zejména co se týká milostných záležitostí. Téměř v každé epizodě se dozvídáme něco o jejích sexuálních zkušenostech. Také je často přitahována muži, ze kterých se vyklubou viníci zločinů, které Booth a Tempin tým vyšetřují.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se vám seriál sběratelé kostí?

Ano
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama