Květen 2008

Nové kamarádky

21. května 2008 v 17:21 | Temperance |  Sue Sciutová
Tak tohle je moje první povídka. Doufám, že se vám bude líbit.
NOVÉ KAMARÁDKY
Bylo šest hodin ráno a nad Washingtonem vyšlo slunce. V pokoji Sue Sciutové zvonil budík, ale ona ho neslyší, protože je hluchá. Na postel vyskočil její asistentský pes Levi, aby ji probodil. Sue vstává, obléká si své oblíbené černé triko, černou sukni a černobílé podkolenky a jde si umýt obličej a vyčisti zuby. Pak vchází do obýváku kde už na ni čeká máma.
"Moc ti to sluši, zlato."
"Díky mamy a kde je táta?"
"Musel dnes do práce brzo"
" Tak já du. Ahoj" zavolala Sue na mámu a vyběhla za dveří na zastávku autzobusu.Levi vyběhl za ní.
"Ahoj!" zavolala za ní Abby, zavřela dveře od domu a šla se chystat do práce.
Sue zatím doběhla na zastávku a čekala na školní autobus. Hned jak přijel ukázala řidíči kartičku a posunula se do zadní části autobusu. Nejdřív chvíli stála a pak si všimla volného místa vedle jedné dívky.
" Je tu volno? " zeptala se Sue.
" Ano. " odpověděla jí dívka,ale měla skloněnou hlavu a tak jí Sue nerozuměla.
" Co jsi říkala já jsem ti nerozuměla, jsem totiž hluchá a když ti nevidím na rty tak ti nic nerozumím.
" Aha promiň." řekla dívka a pak až si uvědomyla co jí Sue předtím řekla "Cože? Ty jsi hluchá? Páni a umýš odezírat? To je super."
" Vážně si myslíš, že je to super? " podivila se Sue
" Ano a mimochodem já jsem Lizzie. "
" Já jsem Sue a to je Levi "
" A to může chodit do školy s tebou? "
" Ano i když jsme to museli vyřídit s ředitelem školy. Nejdřív to nechtěl povolit, ale mamčin šef si na něho došlápl. "
" Došlápl? "
" Jo. Moje mamka i táta jsou u NCIS to znamená..
" Vím co to znamená táta tak taky pracuje."
" No a její šéf byl vždycky trochu jako její otec a protože a slib mi že to co řeknu odteď nikomu neřekneš"
" Jasně ani slovo" slíbila Lizzia a Sue povídala dál " No a protože ředitel školi má záznam v trestním rejstříku, no a zas něco provedl, tak mu Gibbs prostě pohrozil a bylo to"
" No páni!"
Pak už si dál nepovídali.
Když vystoupily z autobusu tak se k nim rozbělhal dívka.
Byla asi stejně stará jako ony. Měla hnědé středně dlouhé vlasy a oči taky hnědé, na sobě měla ryfle a modré triko.
Obejmula se s Lizzie a pak se jí zeptala "Kdo to je?" a ukázala na Sue.
" To je Sue Sciutová. Sue to je Siska Dličková."
" Ahoj." pozdravila Sue a podala Sisce ruku "Ahoj" odpověděla jí Siska.
"Sisi, Sue je hluchá" vložila se do toho Lizzie.

Něco k povídkám

21. května 2008 v 17:15 | Temperance |  *Fan Fiction*
Jak jsem už slíbila. Tak dnes zveřejním svou povídku. Jsou to povídky o NCIS, je to tak prozatím a doufám, že později budou i nějaké o Sběratelých kostí. Teď mám, ale rozepsané tohle. v těch povídkách je něco jako budoucnost NCIs. Abby a McGee se dali dohromady a teď mají dceru Soe, která je hluchá(trochu sem do toho zamíchala i další seriál), no a celé to začíná nástupem Sue na novou školu, upozorňuji, že ne na začátku roku. Doufám, že se vám povídky bodou líbit. Puište do komentářů. :-D

Nemám ráda loučení........

21. května 2008 v 16:22 | Temperance |  Moje kecy
Tak, moji milý, v pátek dopoledne odjíždím se školou do Itálie. No budu tam dset dní s mojí ne moc oblíbenou učitelkou, ale to mi fakt neskazí radost z týdne stráveného na úplném jihu Itálie. No a navíc tam bude spousta super děcek(to je ta menšina) od nás ze školy. Doufám, že to tam přežiju, protože si budeme sami vařit a já na tohle nejsu zrovna mistr. Nejsu na dlouhé ločení. Píšu to den předem, takže sem stihnu dát eště něco na rozloučenou a možná i první díl mé povídky a taky proto, že se s tím můžu psychicky vyrovnat. Takže pá a bude se mi po vás stýskat. Jste moje zlatíčka(hlavně Roxie, Sara a Lola-od kterých mám spousty komentářů.)


David a Emily-fotky

20. května 2008 v 14:03 | Temperance |  B&B

Fotky Emily-18.5.

19. května 2008 v 21:13 | Temperance |  Temperance Brennanová(Emily Deschanel)
Nejnovějsí fotky Emily

Angela Montenegrová-info

19. května 2008 v 17:19 | Temperance |  Angela Montenegrová(Michaela Conlin)
Angela Montenegro není jedním ze šprtů. Je to umělkyně, volnomyšlenkářka a nespoutaná bytost. Spojuje své schopnosti s týmem při forenzní rekonstrukci obličeje obětí.
Je temperamentní a velmi inteligentní; vylepšuje a udržuje laboratorní 3-dimenzionální grafický simulační počítačový systém. I když je naprosto jinak sociálně založená než zbytek týmu, intelektuálně se velmi dobře všichni doplňují.
Angela je otevřená, přátelská a srdečná. Vypadá to, že na sebe vzala roli zdroje života týmu: spřátelila se s Tempe (oslovuje ji "drahoušku") a snaží se ji alespoň jednou za čas donutit, aby se šla pobavit; a také slouží jako poradce a "sociální kouč" Zacka. Její vztah s Jackem se zdá být pracovní, avšak ke konci 1.série se začínají pomalu sbližovat a zdá se, že se Jackovi líbí. Jsou vlastně jediní z týmu, kdo se alespoň trochu dají nazvat "normálními lidmi". Angela má slabost pro pohledného agenta Bootha, což je zřejmé pro každého, kdo je v dohledu či doslechu.
O její rodině toho víme velmi málo, ačkoliv bylo odhaleno, že je dcera Billyho Gibbonse ze ZZ Top. Kromě této informace a přehlídky mužských tváří a vtipných příhod z jejího milostného života se o ní příliš neví. Jednou se zmíní, že se provdala při ceremoniálu ohně a vody na Fidži. Není si jistá, zda je toto manželství platné a nemá sebemenší tušení, kde se její "manžel" v současné době nachází.
Angela je nejsofistikovanější postavou z celého týmu, zejména co se týká milostných záležitostí. Téměř v každé epizodě se dozvídáme něco o jejích sexuálních zkušenostech. Také je často přitahována muži, ze kterých se vyklubou viníci zločinů, které Booth a Tempin tým vyšetřují.

Seeley Booth-info

19. května 2008 v 17:15 | Temperance |  Seeley Booth(David Boreanaz)
Seeley Booth býval armádním ostřelovačem u Rangerů a nyní pracuje jako agent FBI. Často konzultuje své případy s Dr. Brennanovou a jejím týmem "Šprtů," jak je nazývá. Když přijde na řešení zločinů, má Booth naprosto jiný přístup než Tempe, přičemž preferuje lidštější a intuitivnější metody vyšetřování. Zatímco Booth shromažďuje informace, Tempe a její tým odhalují nedocenitelné poznatky o oběti. Booth však považuje jejich prostředky za příliš odlidštěné a doplňuje je o svou intuici a znalosti - což tvoří naprostý protiklad k tvrdému, objektivnímu a analytickému přístupu Brannanové.
Booth je prototypem tzv "amerického hocha" - nyní dospělého. Je světaznalý, lehce navazuje kontakty a to zejména s ženami (v kontrastu s vtipnými pokusy členů Tempina týmu o sblížení s opačným pohlavím).
I když Booth udržuje svůj osobní život v naprosté tajnosti a neplete ho do života pracovního, postupně na povrch začínají vyplouvat mnohé informace. Booth je věřící člověk (katolík) a skrze práci v FBI se snaží splatit svůj dluh vůči lidem, které zabil jako ostřelovač. Měl pletky s právničkou Tessou. Také má čtyřletého syna Parkera, z předchozího vztahu se ženou jménem Rebecca (nikdy se nevzali - ona ho odmítla). Jednou se Booth zmínil, že má bratra Jareda. Kdysi míval problémy s hráčskou závislostí, ale dostal se z toho.
Mezi ním a Tempe to zvláštně jiskří. Oba se vzájemně respektují, i přesto, že se vždy nechápou, což je přinejměnším základem romantického napětí v rámci jejich vztahu. Booth také zjevně žárlí na Tempina přítele Davida.
Booth jednou nechal Tempe zatknout za postřelení vraha, který ji chtěl upálit. I když nebyla odsouzena, fakt, že byla již jednou uvězněna za těžký zločin, znamená, že FBI jí nepovolí nosit zbraň.

Fotky Davida a Emily z 15.5.

19. května 2008 v 17:11 | Temperance |  B&B

Fotky- 1x17

16. května 2008 v 6:46 | Temperance |  1.série
nějaký fotky z dílu 1x17

Poděkování

15. května 2008 v 21:42 | Temperance |  Diplomy, děkovky.........
Tak tady je malé poděkování pro Roxie. Je to jednak za její poděkování a taky za ten úplně první pořádný komentář u mě na blogu. Moc ti děkuju. No a protože jsem nevěděla co jí sem dát tak, protože je její blog o NCIS, tak sem našla autogrami herců v hlavních rolích.
NCIS::::::::::::::::::::::Naval Criminal Investigate Service::::::::::::::::::::::::

Další fotky k 2. sérii

15. května 2008 v 20:56 | Temperance |  2.série

Další fotky Davida a Emily

15. května 2008 v 20:19 | Temperance |  B&B
Jsou to jedny z nej fotek kde jsou tihle dva spolu. Tak snad se budou líbit. Svoje názory prosím pište do komentářů. Děkuji.

Pár fotek Davida a Emily

15. května 2008 v 20:11 | Temperance |  B&B

Omluva

15. května 2008 v 20:09 | Temperance |  Moje kecy
Omlouvám se že sem tak dlouho nic nepřídávala, ale jaksi nebyl čas. Škola a schánění nějakých věcí a tak jaksi mě zlobil počítač(samo se to vypínalo). Takže ještě jednou pardon a bude se teď snažit co nejvíc přidávat, abych to vynahradila.


Wallparers B&B

7. května 2008 v 21:07 | Temperance |  Wallpapers

Michaela-fotky

5. května 2008 v 20:03 | Temperance |  Angela Montenegrová(Michaela Conlin)


Zdroj: http://bones-sberatele.blog.cz/

David fotky

5. května 2008 v 19:40 | Temperance

FF povídky

5. května 2008 v 19:23 | Temperance |  *Fan Fiction*
Takže založila jsem rubriku fan fiction. Budu sem dávat svoje povídky a pokud budete mít zájem tak bych mohla zveřejnit i vaše. Takže je to jen na vás. Zájemci mi můžou svoje povídky poslat na email: Temperance.Brennanova@seznam.cz